Powitanie

Relaksacja
Dla Dzieci
Fitness
Medytacja

Sklep

Ciekawostki
Darmowe mp3
Blog

O nas
Dlaczego...
Proponujemy
Współpraca

Polityka Prywatności

Polecamy książki

69 gorących zabawSekrety uwodzeniaseksualny klucz do kobiecych emocjiZwalcz stres


Chcesz być najspokojniejszą osobą na świecie?

Posłuchaj zdrowej i pięknej muzyki relaksacyjnej.
Harmonia i spokój umysłu to lepsza jakość życia.
zdrowy regenerujący sen

Krótko o płytach z serii "Relaks przy muzyce":

Płyty "Relaks przy muzyce" zawierają bardzo spokojną melodyjną muzykę instrumentalną o łagodnym brzmieniu. Jej forma podporządkowana jest konkretnemu celowi - ma pomóc w relaksacji ciała i umysłu. Może być wykorzystywana w profesjonalnym gabinecie muzykoterapii jak i w domowym zaciszu. Wszystkie 4 płyty z serii "Relaks przy muzyce" zawierają tę samą muzykę wzbogaconą dodatkowo: szumem morskich fal ("Relaks przy muzyce - nad morzem"), śpiewem ptaków ("Relaks przy muzyce - w lesie"), odgłosami strumyka ("Relaks przy muzyce - nad strumykiem"). Płyta "Relaks przy muzyce" zawiera po prostu muzykę.

Tytuły utworów

1. Gentle Voices - Part I - 14:57
2. Gentle Voices - Part II - 16:23
3. Gentle Voices - Part III - 07:52
4. Gentle Voices - Part IV - 09:47


relaks przy muzyceplayMuzyka: Marcin Siwiec
Łączny czas: 50 min.
Wygodne pudełko typu slim
Kolorowa wkładka
Kolorowy nadruk na płycie
Format: Audio CD
digital audioWyobraź sobie krystalicznie czystą wodę płynącą wolno w górskim strumyku. Na płycie "Relaks przy muzyce - nad strumykiem" usłyszysz jej plusk i delikatne szemranie.

Poczuj zapach leśnej świeżości, wyobraź sobie, że wciągasz w płuca powietrze przesiąknięte żywicą a kiedy włączysz odtwarzanie płyty "Relaks przy muzyce - w lesie" usłyszysz przepiękny śpiew ptaków.

Wyobraź sobie, że stąpasz po gorącym piasku na rozpalonej słońcem plaży. Poczuj niezliczone ziarenka złotego piasku przesypujące się między palcami Twoich stóp a odtwarzając płytę "Relaks przy muzyce - nad morzem" usłyszysz szum morskich fal zalewających brzeg morza.

Wyobraź sobie błogi spokój jaki Cię ogarnie gdy włączysz odtwarzanie płyty "Relaks przy muzyce" i usłyszysz łagodne dźwięki pięknej muzyki.

Płyty zanim trafiły do sprzedaży były długo testowane i posiadają rekomendację znakomitego specjalisty dr. Macieja Kieryła, który korzysta z nich w swojej pracy zawodowej (tm-kieryl-at-hot.pl).
Do czego przyda Ci się muzyka relaksacyjna.

Jeśli chcesz być szczęśliwa/-y, cieszyć się życiem i osiągać sukcesy musisz umieć efektywnie pracować ale też skutecznie odpoczywać i regenerować siły.


praca relaks

Walka ze stresem nie jest łatwa. Nie zawsze udaje się złagodzić jego skutki i zapanować nad nerwami. Ale przecież mamy potężnego sprzymierzeńca. Jest nim.. tak, tak, wiem, że już wiesz - jest nim muzyka - szczególnie ta, która została specjalnie do tego celu stworzona.

Dzięki niej Twój umysł oderwie się od rywalizacji i walki o byt i rozgości się w krainie harmonii, współpracy i kreatywności.

Jeśli zaczniesz korzystać z muzyki relaksacyjnej będziesz spokojniejsza/-y dzięki czemu będziesz mieć lepsze i ciekawsze relacje z innymi oraz bardziej twórcze i lepiej "poukładane" kontakty zawodowe a co za tym idzie większe zarobki.

Spytasz: jak muzyka może mi pomóc w zarabianiu pieniędzy?!?. Odpowiedź jest prosta: ponieważ jest to jeden ze sposobów samodoskonalenia, stawania się lepszym, mądrzejszym, spokojniejszym i skuteczniejszym w działaniu. A na dodatek jest to sposób łatwy i przyjemny.


zdrowie szczęście

Nasze rady - relaks na koniec dnia

Oto prosta i bardzo łatwa do wykonania relaksacja. Wykorzystaj ją!

Przewietrz pokój.
Załóż luźne swobodne ubranie.
Włącz muzykę relaksacyjną.
Połóż się na kanapie lub na grubym kocu na podłodze.

Zaciśnij obie ręce w pięści i wyprostuj nogi w kolanch na 1 sekundę a potem zupełnie rozluźnij.
Zrób kilka spokojnych pogłębionych oddechów.

Przypomnij sobie odpoczynek na plaży, na łące, w lesie. Możesz także przypomnieć sobie tekst opowiadania relaksacyjnego. Pozwól muzyce działać, niech wyciszy Twoją psychikę, złagodzi emocje. Oddychaj w sposób naturalny - nie pogłębiaj ani nie wydłużaj oddechu.

Możliwe, że podczas relaksacji zaśniesz - to dobrze, będzie to przyjemny, regenerujący sen.

Na zakończenie relaksu przeciągnij się i bardzo powoli zacznij się podnosić. Nie wracaj odrazu do bardzo intensywnych i dynamicznych zajęć. Zacznij je stopniowo i łagodnie - wyciszenie i harmonia pozostaną z Tobą na dłużej.

Co zyskasz korzystając z płyt z serii "Relaks przy muzyce"

  • Usuwanie skutków stresu.
  • Łatwe osiąganie głębokiego relaksu.
  • Szybsze osiąganie spokoju w trudnych sytuacjach.
  • Skuteczniejsze działanie jako konsekwencja lepiej zharmonizowanego umysłu.
  • Lepsze stosunki z rodziną i przyjaciółmi mające oparcie w spokojnej psychice.
  • Bardziej efektywne kontakty zawodowe oparte na większej kreatywności umysłu.
  • Skuteczniejsza regeneracja sił po pracy.
  • Radość życia i szczęście oparte na dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym.
  • I oczywiście czysta przyjemność z obcowania z muzyką.

Co zyska Twoje dziecko korzystając z wydawnictwa "Relaks przy muzyce"

muzykoterapeutaZestaw płyt i opowiadań relaksacyjnych* z serii relaks przy muzyce jest doskonałym uzupełnieniem domowej płytoteki relaksacyjnej. Łatwe, uwrażliwiające na piękno przyrody teksty zachęcają do czytania dzieciom przed snem. Spokojna muzyka może stanowić tło do działań plastycznych, opowiadania bajek lub czytania książek. Wydawnictwo to jest również przydatne dla terapeutów oraz pedagogów przedszkolnych.

Maciej Kierył - lekarz muzykoterapeuta - Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi. (tm-kieryl-at-hot.pl)

* Jeśli jeszcze nie masz naszych opowiadań relaksacyjnych zapisz się na Listę Mailingową Przyjaciół Muzycznej Strony Zdrowia a otrzymasz je całkowicie za darmo.